حجت الله غلامی ، سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان:

محدودیت‌های کرونایی از فردا شنبه همانند ۲ هفته قبل در شهرهای استان بنا بر وضعیت آنها به لحاظ شیوع ویروس کرونا برقرار است.

⏰ محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در این استان برای مناطق قرمز و نارنجی برقرار و ورود خودروها با پلاک‌های غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است.

 

⚠️ ورود خودروی شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز به دیگر شهرها و ورود خودروی شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز ، ممنوع بوده و رقم اعمال جریمه برای سرپیچی از آن مبلغ یک میلیون تومان است.

 

⛔️ ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای نارنجی به دیگر شهرها و ورود خودروهای شخصی پلاک غیربومی به شهرهای نارنجی نیز ممنوع و جریمه آن 500 هزار تومان است.

 

🟧 در شهرستان‌ های نارنجی از جمله کلانشهر اصفهان ، علاوه بر مشاغل گروه یک ، پاساژها ، بازارها ، آرایشگاه‌ های مردانه ، مراکز فروش فرش و پوشاک و مراکز تهیه غذای بیرون‌بر و قنادی‌ها و شیرینی‌ پزی‌ها و آبمیوه و بستنی‌ فروشی‌ها فعالیت خواهند داشت و دیگر مشاغل اجازه فعالیت ندارند.

 

❌ با توجه به اینکه هنوز 22 شهرستان در وضعیت قرمز و نارنجی هستند و شرایط به لحاظ شیوع ویروس کرونا در استان مطلوب نیست ، محدودیت‌ها را جدی بگیرند و از دورهمی و حضور در اجتماعات خودداری کنند.