چشمه‌ی بابا زرنگ کمه در 65 کیلومتری شهرستان سمیرم واقع شده است. اطراف چشمه‌ی بابا زرنگ ، چشمه‌های کوچک و بزرگ دیگری هم قرار دارند که بر جذابیت محل افزوده‌ اند. درختان چنار قطوری با صدها سال سن در اطراف چشمه‌ی بابا زرنگ روییده‌ اند و فضایی برای نشستن و استراحت گردشگران به وجود آورده‌اند.

چشمه بابا زرنگ کمه یک پارک تفریحی است و در سال‌های اخیر شهرداری یک سری امکانات مانند سرویس بهداشتی و نمازخانه برای بازدیدکنندگان از این چشمه فراهم کرده است. مسافران می‎توانند از جاده‎ی سد حنا که در مسیر یاسوج واقع شده است به طرف شهر کمه حرکت کنند و پس از طی مسیری طولانی ، به چشمه‌‎ی این شهر برسند. در چشمه‌ی بابا زرنگ ، پارکینگی برای جا دادن ماشینهای بازدیدکنندگان قرار دارد ، در این منطقه همچنین نورافکن‌ هایی تعبیه شده است که شبها روشن می‌شوند.

 

با وجود این امکانات ، مسافران می‌توانند بدون نگرانی درباره اتومبیل‌های خود ، سرویس‌های بهداشتی و محل خواب ، در میان درختان کنار چشمه کمپ بزنند و از آب و هوای خوب شهر کمه لذت ببرند. پارک چشمه‌ی بابا زرنگ منطقه‌ ای کوچک است و طبق گفته‌ های ساکنین کمه ، معمولا خیلی شلوغ نمی‌شود ، پس احتمال این‌که کسی به کمه سفر کند و در چشمه بابا زرنگ جایی برای کمپ زدن پیدا نکند کم است.

 

درصورتی که قصد سفر به کمه را دارید ، لباس گرم را فراموش نکنید. اگر می‌خواهید در پارک تفریحی چشمه بابا زرنگ چادر بزنید ، به این نکته دقت داشته باشید که این منطقه شب‌ها هوا بسیار سرد می‌شود و لباس گرم و پتو از ضروریات سفر به چشمه بابا زرنگ محسوب می‌شوند.